Mediverkko

Mediverkko keelekursused

Mediverkko pakub Soome tööle minna soovivatele arstidele, hambaarstidele ja õdedele võimalust õppida soome keelt. Kursused toimuvad nii Tartus, Tallinnas kui Pärnus ning neid viivad läbi soomlastest õpetajad, kelle erialaseks suundumuseks on meditsiinialane soome keel.

Meie eesmärgiks on aidata kursustest osavõtjatel omandada soome keel vähese ajaga kombineerides omavahel intensiivne ja traditsiooniline keeleõpe.


Mediverkko keelekursuste skeem

Kursused algavad elementaarse soome keele õppega, sel ajal omandatakse keelelised põhiteadmised ning -sõnavara. Kesktasemel jätkatakse igapäevase soome keele õppimist, millele lisandub meditsiiniline terminoloogia.

Viimaseks kursuste etapiks on meditsiinialased vestluskursused, kus keskendutakse keele aktiivsele kasutamisele läbi praktikumide ning esitluste. Vestluskursustel osalemise eelduseks on soome keele valdamine heal tasemel.


Keelekoolituse ülesehitus

Kursuste maht sõltub õppija keeletasemest. Õppida soovijatele pakume, sõltuvalt nende eelteadmistest, erinevate tasemetega kursusi ning võimalust kujundada endale individuaalne õppeplaan. Vabade kohtade olemasolul on õppegrupiga võimalik liituda kogu kursuse vältel.

Kui oled huvitatud meditsiinialase soome keele õppest siis võta Mediverkko esindajatega ühendust!